Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
M
Magdalena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
31.12.2021
Kvalitne TOP šaty❤️Rýchle dodanie ✌️
A
Adela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.12.2021
S
Simona
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.12.2021
Rýchle dodanie , tovar vyzerá ako na obrázku, materiál super , som veľmi spokojná určite tu ešte budem nakupovať ❤️
I
Iveta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.12.2021
Som veľmi spokojná. Odporúčam.
S
Slavka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Som veľmi spokojná spokojnosť na 1 mieste
MB
Martina Balážová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Uzasna zimna bundicka,presne ako na fotkach, kvalitny material, mega rychle dorucenie, velka spokojnost❤️
K
Kristína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Obrovská spokojnosť, ako s materiálom, tak aj s dodaním. Odporúčam
P
Patrícia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Som maximálne najviac spokojná❤️❣️❤️
I
Ingrid
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.12.2021
Objednaný tovar som síce vrátila, pretože mi nesadla veľkosť, ale komunikácia so strany eshopu bola na vysokej úrovni, čo sa týka rýchlosti reakcie a aj podrobných inštrukcií,za čo som potešená a nebola to moja prvá objednávka, nejaké kúsky vo svojom šatníku už vlastním z tohto eshopu a skvele sa kombinujú. Zároveň ma teší aj inšpirácia na outfity, ktorá sa dá čerpať zo stránky a aj z Insta.
Odporúčam všetkými desiatimi ❤️
VK
Vanda Kovacsova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
M
Michaela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Príjemný materiál a strihy ktoré sú úžasne aj na nie ideálnej postave. Cítim sa vo veciach výborne a žensky ❤️ a rýchle dodanie ako bonus ☺️
A
Andreika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.12.2021
Krásne, kvalitné šitie. Všetkých vrátane mňa pozitívne prekvapil materiál. Odporúčam všetkymi desiatimi.
N
Natália
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.12.2021
S obchodom som veľmi spokojná, všetko oblečenie je krásne a rovnako pozitívne hodnotím aj príjemný prístup zamestnancov.
R
Re
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.12.2021
Teddy kabát strašne pĺzne, celé auto, oblečenie, byt, všetko je od chuchvalcov z kabáta, to je jedna veľká nevýhoda, lebo všetko je od neho. Dodanie ale rýchle, aj kabát vyzorovo krásny, objednala mi mamina tyrkysový Teddy - cena 101,-€. Farba úplne nádherná a aj teplučký. Škoda toho pĺznutia aj kamoške tento Teddy pĺzne rovnako,oni sú asi všetky také.
Ale ako vravím farba ja nádherná a naozaj na zimu zahreje ❤️