Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
M
Michaela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.1.2022
Veľká spokojnosť s každou objednávkou. Posledná objednávka a teda tie saténové šaty sú úžasné,presne ako na fotografiách. Môžem len každému vrelo odporučit túto stránku. Za super ceny nakúpite krásne a kvalitné kúsky. Celému eshopu prajem úspešný rok. ❤️❤️❤️
Ďakujem aj ja sú krásne a kvalita materiálu je úžasná prvý krát som objednávala od Vás a budem v tom pokračovať ešte raz ďakujem.
N
Nikoleta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.1.2022
Ďakujem krásne ❤️ veľmi ste ma potešili vecičky sú krásne ❤️,príjemný materiál :) pozdravujem Klárku ktorá mi balíček zabalila a želám veľa úspechov Erikafeshion.cz Ďakujem ❤️
Šaty boli ako na obrázku a veľmi rýchle dodanie. Odporúčam ❤️
Skvelý tovar ,skvelý prístup,,všetko skvelé :-*
G
Gabriela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.1.2022
Veľká spokojnosť.
I
Ivka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.1.2022
Objednávala som prvý krát a som absolútne spokojná. Tenisky presne zodpovedali obrázku a boli rýchlo doručené a pekne zabalené. Takto by mali fungovať všetky eshopy ;)
M
Maryi
Hodnotenie obchodu je 2 z 5 hviezdičiek.
|
7.1.2022
Šaty by nesadli, čo nie je chyba obchodu. Pri on-line nákupe sa s tým občas ráta. Lenže ma nahnevalo, že tovar treba vráiť do ČR (vysoké poštovné)
M
Miriam
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.1.2022
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.1.2022
Som spokojná, objednávala som prvý krát ale som absolútne spokojná. Tovar aj dodanie.
SK
Slavka Kellova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.1.2022
Spokojnosť rýchle dodanie
K
Kristina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.1.2022
Táto bunda nie je aj v čiernom prevedení ????
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.1.2022
Veľká spokojnosť , objednavala som už niekoľkokrát a nikdy som nemala s ničím problém . Veci sú krásne
Veľká spokojnosť.
A
Ala
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2022
P
Peter
Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2022
Prišla úplne iná farba ako bola objednaná takze neodporúčam
L
Lucie
(Administrátor)
4.1.2022
Dobrý den, tak to nás moc mrzí, pokud jsme něco popletli. Určitě nás neváhejte kontaktovat, chybičku samozřejmě napravíme! ❤
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2022
Objednala som si u Vas prvy krat bundu je krasna ako na obrazku velkost sedi uplne som spokojna
DŠ
Dominika Švecová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2022
K
Katarína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.1.2022
Maximálna spokojnosť s objednaným tovarom ❤️ Ďakujem celému tímu a nech sa vám aj naďalej darí ❤️