Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
S
Sima
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.2.2021
Som veľmi spokojná ako rýchlo mi tovar prišiel. Oblečenie sadne, majú príjemný materiál a super kvalita a prístup úžasný ❤️ Určite som neobjednala naposledy.
D
Diana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.2.2021
Objednala som si prvý ale určite nie posledný krát❤️ prišlo mi viac vecí, všetky mi sadli a kvalita je skvelá.
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.2.2021
Veľmi ma to mrzí,lebo dodanie rýchle, komunikácia milá, príjemná,z tovaru som sklamaná,teda z jedného.Kusok krivo šitý,nepravidelne, ťahá jednu stranu.Netvrdim, možno je to len naozaj jeden chybny kusok zo sto.V tomto som sklamaná,tesila som sa.
S
Silvia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
15.2.2021
Velmi som bola spokojná s nákupom ❤️ či už s kvalitou alebo s dlžkou dodania. Určite to nebol moj posledný nakup ♥️ Krasne kúsky oblečenia za dobré ceny a ochotný prístup
PO
Petra Očovay
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.2.2021
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.2.2021
Vecičky sú krásne a super...ako na fotkách ❤️
EC
Erika Ciferska
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.2.2021
Spokojná...❤️konečne tovar,ktorý vyzerá na obrázku tak ako aj v skutočnosti. Kvalita super
AM
Adriana Macova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
AC
Andrea Cibulová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
E
Emília
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
Konečne obchod, ktorý to, čo ponúka, naozaj aj dodá zákazníčke a to dosť rýchlo. Tovar je kvalitný, pekný ako na obrázku. Odporúčam každej, ktorá sa rada pekne oblieka. 10 hviezdičiek ❤️
A
Andrea
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
Som už dlhodobo spokojnou zákazníčkou super :)
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
Maximálna spokojnosť, objavila som super eshop,ktorý odporučím ďalej.,Výborne riešené vrátenie tovaru do CZ za 1 eur.SUPER❤️ CHVÁLIM!
OS
Otilia Sarkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
S kabatom maximalna spokojnost, tovar sa zhoduje s tym aky bol na obrazku. Odkedy ho mam, nedala som ho dole ❤️
Maximálna spokojnosť... Rýchle dodanie, vyzerá ako na fotke❤️
V
Viera
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.2.2021
Maximálna spokojnosť ❤️