Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
D
Dominika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Dobrý deň, úžasný obchodík, rýchle doručenie a maximálna spokojnosť a radosť. Doporučujem.
Dominika
D
Diana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Velmi rada u vás nakupujem. ❤️ Ešte sa mi nestalo, že by ma u vás sklamala kvalita alebo rozdiel fotka vz realita.
Viete to perfektne predať na vašich modelkách :)
Vždy sa teším na novinky a novú sezónu :)
K
Katarína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Odporúčam, výborná komunikácia, rýchle doručenie, kvalitné oblečenie. Veľká spokojnosť!!!
A
Alena
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Spokojnosť ❤
T
Tamara
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Krásne ❤️
D
Daniela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Perfektný tovar, šaty TOP ❤️
Opäť VEĽKÁ spokojnosť šaty krásne ako na fotke a sadli mi ako šité na mňa..veľmi sa z nich teším
A
Alexandra
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2021
Výborný prístup, rýchle dodanie, kvalitné oblečenie
Určite odporúčam, veľká spokojnosť.
L
Lucia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.2.2021
Už opäť, veľká spokojnosť ❤️
D
Dominika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Velmi spokojna ..
S
Sisa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Som veľmi spokojná, kabátik je úžasný ❤️
M
Monika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Kvalitny tovar, rychle dorucenie, skvele ceny.
T
Timea
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Výborný obchod a vždy skvelé produkty
Veľmi pekne tričko , rýchle doručenie , ďakujem
M
Mária
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Super kvalita , rýchle odoslanie
M
Martina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
Spokojnosť 100% síce kabatik nebol pre mňa ale sestra vravela že je úžasný...Ďakujem krásne
S
Soňa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.2.2021
B
Bibi
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.2.2021
Som spokojná. Prišli mi krásne veci, ktoré dobre sedia. E shop, komunikácia a doprava boli ok, takže si u Vás ešte veľmi rada nákupim :)
N
Natália
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.2.2021
Zbožňujem oblečenie od Erikafashion. Mám už niekoľko kúskov a každý jeden kúsok je špecifický, príjemný. Som rada, že som sa dostala k eshopu a určite si od vás ešte veľa poobjednávam. Určite odporúčam aj ostatným. Dokonca komunikácia je nadštandardná❤️ Ďakujem a teším sa na novinky ❤️