Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
V
Vanda
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Spokojna
K
Kika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Zatiaľ som si kúpila dvakrát rifle a teda som maximálne spokojná, veľkosť mi sadla na 100 %, kvalita super.
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Som spokojná , majú pekné veci , kvalitné a vyzerajú ako na fotke v e-shope aj v skutočnosti . S obchodom výborná komunikácia a rýchle dodanie . Odporúčam ????
M
Monika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Veľká spokojnosť, obchodík určite odporúčam, nádherné oblečenie, výborná komunikácia, tovar krásne zabalený❤️❤️❤️
A
Anna
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.4.2021
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.4.2021
Tovar prišieľ rkrásne zabalený, veľkosť sedí, v skutočnosti je taký ako na obrázku
H
Hana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.4.2021
Veľká spokojnosť, kabát, ktorý som si objednala je veľmi pekný a kvalita je vynikajúca, aj dodanie bolo veľmi rýchle.
Vrelo odporúčam.
Obrovska spokojnost❤️...vzdy krasne moderne, vecicky na eshope, ktore sadnu perfektne.❤️
L
Linda
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.4.2021
Urcite odporucam. Rychle dodanie, prijemna komunikácia s e-shopom a kvalita materiálu je neskutocne dobra :)
S
Silvia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
4.4.2021
❤️❤️❤️
M
Madlen
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.4.2021
Hodnotenie obchodiku som uz sice posielala, ale zopakujem: SOM VELMI SPOKOJNA, holky v time su uzasne, s tovarom som tiez spokojna, a nebol to moj posledny nakup, urcite nie. je tu take mnoztvo uzasnych veci, vsetky by som chcela.
Drzim prsteky vsem a pokracujte v tom v com ste tak skvele a perfektne ♥♥♥
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.4.2021
Nákup som uskutočnila prvý krát. Veľká spokojnosť s obchodom a tovarom. Lodičky sú krásne, pohodlné, super. Vďaka
Ľ
Ľuba
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
3.4.2021
Super, som spokojná a určite u vás nakúpim znovu.
MK
Mária Kolkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.4.2021
B
Barbarita
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.4.2021
Nakupovala som u vás prvýkrát a som veľmi spokojná. Dodanie na SR bolo rýchle, a tenisky aj šľapky sú super. Veľmi sa teším, mate krásne aj oblečenie takže keď schudnem po pôrode určite objednám. A ceny sú fantastické a dostupné aj pre nás mamičky
D
Dáška
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.4.2021
Veľmi som spokojná ❤️ veľkosti sedia ,veci kvalitné za dobrú cenu, milá komunikácia a rýchle dodanie ❤️