Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
P
Petra
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Rychle dodanie, skvely pristup a kraaaasne kvalitne oblecenie ❤️ spokojnost
G
Gabriela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Skvelý. Rýchle dodanie, tovar sadne podľa tabuliek a vypadá presne ako na foto.
M
Mirka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Tovar presne podľa fotiek a výborná kvalita,za mňa veľká spokojnosť!
M
Majka
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Krásny tovar, komunikácia, dodanie. Všetko super a zatiaľ vždy všetko skvele sedelo. Presne podľa popisu, kvalita, veľkosť , materiály. Nakupujem dlhodobo a určite odporúčam. Ešte sa mi tuším nestalo, že by som nejaký produkt vrátila.
Jediné, čo mi nevyhovuje, že po úhrade si chcem doobjednať ešte nejakú vec, nie je možné vec doplatiť bez poštovného a doručiť spolu s predošlou objednávkou (hoci nebola ešte vyexpedovaná).
M
Miska
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Veľmi spokojná..objednávala som viac krát a aj keď mi tovar nesedel,bezproblémove vrátenie :)určite objednám znova
A
Alexandra
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.4.2021
Veľká spokojnosť ❤️. Objednaný tovar došiel za veľmi krátku dobu ❤️. Bundička zodpovedala obrázku. Kvalita, farba prekrásna ❤️. Komunikácia na jednotku ❤️. Určite to nebol môj posledný nákup ❤️. Ďakujem veľmi veľmi veľmi pekne ❤️
Ž
Žanet
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.4.2021
Tovar dorazil za 2 dni a bez problémov. Skvelá komunikácia a prístup
Určite to nebol môj posledný nákup♥️
Kabát prišiel skoro, je krásny a skvelo sedí.
JG
Jana Gažová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.4.2021
Som spokojná, tovar zodpovedá nafotenému, veľkosti sedia. Komunikácia s obchodom pri reklamáciách výborná :)
A
Alžbeta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.4.2021
som veľmi spokojná :)
E
Erika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.4.2021
Som veľmi spokojná. Tovar prišiel rýchlo. Šaty sú perfektné, sedia a sú z príjemného materiálu.
VL
Viera Legatova
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
11.4.2021
Spokojná..
J
Jana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.4.2021
Veľká spokojnosť ❤️
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Je pravdou, že mi najviac vyhovovalo, že šaty majú gumku v páse a keďže normálne nosím veľkosť S, ale podľa výrobcu je to niekedy aj XS a niekedy zase M, tak aj to, že šaty boli vo veľkosti XS až M. Takže sadli perfektne a materiál ani farby nesklamali.
Niektoré šaty podľa obrázkov boli zjavne z iných materiálov a tam by som si asi nebola celkom istá, ale s kúpou týchto som absolútne spokojná.
Veľmi spokojná...odporúčam
E
Erička
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Sedi perfektne aj materiál veľmi dobrý ❤️
Perfektne
D
Denisa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Veľmi som spokojná
O
oľga
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.4.2021
Nákup splnil moje očakávania. V prípade ďaľšieho nákupu určite túto stránku navštívim znovu.