Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Áno ako vždy.
A
Alzbeta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.7.2021
Šaty boli krasne ako na fotkách tak aj v rukách. Farba krásna žltunká. Bohuzial s mojou výškou 163cm nevynikli ako na nejakej vyššej postavičke. Ďakujem za skóre dodanie. Nákupmi u Vás určite nekončím. ❤️
J
Júlia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.7.2021
Svojim instagramom si má získali na prvý pohľad ❤️ Svojou prácou ten dojem úplne potvrdili ❤️ Zbožňujem a verím im všetko čo dokážu postnúť ❤️ Šaty ktoré som si objednala mi vyrazili dych hneď keď prišli❤️ Dievčatá sú veľmi milé, kominokácia s nimi viac ako príjemná, tovar a material tovaru úžasný ❤️ Dievčatá neváhajte, neoľutujete ❤️ Erika Fashion MILUJEM VÁS ❤️
B
Beáta
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
29.7.2021
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.7.2021
NO
Nicole Oravkinová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.7.2021
M
Marcela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.7.2021
P
Petra
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.7.2021
S obchodom som velmi spokojna, ustretova a rychla komunikacia :)
LK
Linda Koczóová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
23.7.2021
Úplne spokojná aj s tovarom, aj s rýchlym doručením ❤️ Veľmi kvalitná ponuka šiat, ktoré aj v skutočnosti sú také krásne, ako na fotkách.
S
Sylvia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.7.2021
Spokojná, veľmi pekné kúsky za prijateľné ceny.
A
Alenka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.7.2021
Super obchodík pekné kúsky, módne vychytavky a dobré ceny, vrele doporučujem
L
lubica
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.7.2021
S obchodom a prístupom k zákazníkom som veľmi spokojná, tovar bol dodaný rýchlo a je super. Určite odporúčam.
AL
Andrea Lukáčová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2021
Najväčší a najkrajší výber pre ženy každej postavy. Kvalitné krásne kúsky ktoré Vám budú závidieť ☺️ oceňujem prácu na sociálnych sieťach kde si môžem pozrieť ako kúsky naozaj vyzerajú na vysokej, štíhlej, nízkej aj plnšej postave. S každou objednávkou som vždy nadmieru spokojná.
M
Miroslava
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.7.2021
Veľmi, veľmi, veľmi odporúčam tento obchodík. Komunikácia na vysokej úrovni a aj napriek tomu, že mali plné ruky práce, dokázali mi vyexpedovať objednávku expresne rýchlo ❤️ šaty prišli nádherné, sadli ako uliate,aj napriek Uni veľkosti. Jednoznačne odporúčam ❤️❤️❤️
M
Majka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2021
Objednávam pravidelne. Vzdy velka spokojnost. Vacsinou veci sadnu na 99%, zatial sa mi stalo iba raz, ze mi strihovo nesadli saty. Ale material vzdy kvalitny, krasne nafotene, oblecenie sedi vdzy s popisom . Velmi ocenujem popis a komunikaciu ohladom realnych velkosti (napr. nie len oznacenie UNI ked sedi pre viac velkosti, ale konkretne uvedenie UNI - Sedi na XS,S,M).
L
Lucia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.7.2021
Najkrajšie oblečenie, najlepši tím ♥️
I
ingrid
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.7.2021
veľmi som spokojná