Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
GJ
Gabriela Jánošová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.11.2023
MA
Monika antusak
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.11.2023
AŠ
Andrea Šišková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.11.2023
Veľká spokojnosť
K
Katarína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.11.2023
Obrovská spokojnosť , odporúčam.
MŠ
Marcela Šulíková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.11.2023
Maximálne spokojná ❤️🫶🏼odporúčam!
MŠ
Miriam Švachová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.11.2023
Som maximálne spokojná s produktom:) odporúčam!
S
Sabína
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.11.2023
Spokojnosť. Šaty zo super materiálu, krásne šité. Rýchle dodanie.
Často mám problém s objednávaním šiat cez web,nikdy mi nesedia, no tie od Vás mi sadli ako uliate.
Určite budem ešte niečo objednávať. :)
MB
Miroslava Balážová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.11.2023
Bola som veľmi spokojná. Objednaný tovar je krásny, moderný, vždy na stránke nájdem nové pekné veci. Prijala by som aj sekciu pre vysoké ženy (180 cm), t.j. dlhšie nohavice, saká, topy, kabáty, ale viem, že to je vo všeobecnosti ťažké takýto tovar nájsť.
Ďakujem za rýchle dodanie. Ešte sa mi nestalo, že by tovar meškal a to si objednávam veľmi často.
A
Anna
Hodnotenie obchodu je 3 z 5 hviezdičiek.
|
19.11.2023
Mne osobne sa veľmi nepáči ako prehnane upravujú fotky produktov, ktoré následne dosť skreslujú. Objednávala som si kabát, ktorý sa na fotkách zdal krásny hladký s jemne leským povrchom v tmavo hnedej farbe, no reálny stav kabátu bol svetlá hnedá a kvalita skôr taká, že sa hneď začal žmolkovať, nie ako sa zdalo na foto. Inak bol pekný, ale teda na fotkách sa zdal naozal výrazne odlišný a asi keby som vedela, že to bude táto kvalita tak ani neobjednám, nakoľko po pár noseniach je samá žmolka(stál ma takmer 50€). V popise síce majú že farba sa môže líšiť od nastavení monitora, no toto teda vôbec nezáleží od nastavení, môžte si už potom monitor nastaviť akokoľvek, keď fotka samotná je extrémne vyretušovaná. Nemyslím to zle, oblečenie je pekné, ale myslím si že by bolo vhodnejšie keby fotky viac zodpovedali reálnemu vzhľadu 🙂 kolegyňa mala veľmi podobnú skúsenosť
JT
Jana Tencerová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.11.2023
OS
Odetta Sulekova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.11.2023
Bola som velmi prijemne prekvapena s kvalitou pulovrika,rychle dorucenie a preto som dnes spravila dalsiu objednavku🤗
BS
Barbora Smetková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.11.2023
Bunda je nadherna, urcite odporucam😉❤️
RC
Renata Chrkava
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.11.2023
super obchodik,som vždy veľmi spokojná s nákupom
KŽ
Kristína Železníková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.11.2023
LV
Lenka Varhanikova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.11.2023
Velmi, vzdy rychlo dorucene, rychla odpoved, kvalitny tovar
AŠ
Alena Šimkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.11.2023
AŠ
Adriena Štefankovičová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.11.2023
S
Silvia
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.11.2023
DS
Diana Szabova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.11.2023
Rychle dodanie, tovar presne ako na fotkach, kazde saty ktore som kupila mali obrovsky uspech 🥰
EB
Eva Baranyová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
6.11.2023
Rýchle dodanie, pekné a dobre sediace kúsky