Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
D
Diana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.9.2020
Neobjednávala som prvýkrát a znovu som bola spokojná s tovarom, cenou a aj s rýchlym dodaním.
AH
Andrea Hajdinova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.9.2020
Je to moc predrazene, tento isty produkt som neskor videla aj na inych obchodnych retazcoch a bol a hodne lacnejsi takze nabuduce by som radsej zvolila inu variantu vyberu ponuky. Ale nabuduce uz bud
D
Domi
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.9.2020
Rýchle dodanie,super materiál...maximálna spokojnosť ????
D
Diana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.9.2020
Rýchle dodanie, materiál veľmi príjemný.
E
Eva
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.9.2020
Od prvého vstupu na Vašu stránku po doručenie tovaru bolo všetko tip-top. Veci krásne za veľmi prijateľné ceny. Komunikácia perfektná. Kabát, pulóver aj šaty sadli dokonale. Včera som robila druhú objednávku za dva týždne a tretia bude určite tiež v dohľadnom čase
M
Monika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.9.2020
Z
Zuzana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.9.2020
S
Soňa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.9.2020
AČ
Anna Červená
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.9.2020
Spokojná som...len má to nevýhodu, že prípadnú výmenu, alebo vrátenie je nutné posielať do CZ....mohlo by byť odberné miesto aj na SR...ďakujem
NÁ
Naty Árvaiová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.9.2020
Zacala som nakupovať u diev"eniec a som spokojná moc moc ❤️????????
Ak som naaahodou netrafila veľkosť potešila sa mamina ktorá miluje mladistvý štýl obliekania takže všetko super a budem nakupovať ďalej ????
Ďakujem ????????
M
Michaela
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.9.2020
100% spokojnosť...
Super rýchle dodanie, krásny tovar...
V
Veronika
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.9.2020
Veľká spokojnosť, rýchle dodanie, krásne veci
I
Iveta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.9.2020
Velmi spokojna s vecami plus celkovo komunikacia a vratenie tovaru je skvele...uz som vas odporucila asi 10 kamaratkam,lebo mi obdivovali veci a si aj objernali:)
I
Ivka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.9.2020
Svetrík sa dá využiť ako k rifliam, tak k malým čiernym. :)
Objednávka bola vybavená obratom.
Maximálna spokojnosť.