Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
4151 hodnotení
5
4073x
4
40x
3
11x
2
8x
1
19x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
LK
Lubica kucerova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.5.2021
Som max spokojna ci doprava alebo tovar dobry material aj cislo sedi a informacie o dodani proste vsetko super top
I
Iveta
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.5.2021
Super obchodík, tovar prekrásny. Super rýchle dodanie. Maximálna spokojnosť. Odporúčam!
AL
Adriana Luzova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.5.2021
Úzasne oblecenie ,vyborna kvalita..som velmi spokojna dakujem❤️
GO
Galina Orzan
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.5.2021
Zbožňujem tetno mily obchodik ❤️ aj zo servisom som velmi spokojna.
H
Hilda
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.5.2021
Velmi spokojna
EV
Erika Valečková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.5.2021
Krásne veci,bola som veľmi spokojna s nákupom.Rýchlosť dodania, krásne šaty, kvalita materiálu ako aj kartička s odkazom...Škoda,že väčšina tovaru je vo veľkosti XS-L.Nosím veľkosť 34 tak niektoré kúsky sú také voľnejšie,ale aj tak si ich nechám pretže su krásne.Prajem všetko dobré celému tímu. Erika
I
Ivan
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.5.2021
DZ
Diana Zuberiová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.5.2021
Najkrajsie oblecenie
ZB
Zdenka Balážová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
13.5.2021
Velka spokojnost, kvalitne oblecenie, pekne sedi, zhoduje sa s obrazkami na webe, pri rozbalovani prekvapenie s prianim a podpisom, radost rozbalovat. Dakujem
VM
Veronika Iheme Magulova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
11.5.2021
Maximalna spokojnost. Rychle dodanie, kvalitne oblecenie :)
A
Amira
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.5.2021
Maximalna spokojnost,krasne veci-totozne s obrazkom ❤️
K
Katka
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
9.5.2021
Som velmi spokojna s produktami a aj pristupom majitelky. Odporucam.
K
Katarina
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
8.5.2021
Po dlhej dobe tovar, ktory som si objednala cez nejaky eshop bol presne taky ako na obrazku. Kvalita, farba, strih proste vsetko. Ked som pred objednavkou potrebovala doplnujuce informacie boli velmi ustretovi. Za mna maximalna spokojnost