Dodanie vašej zásielky

 

 

AKTUALIZÁCIA 10.9.2021
POZOR! Aktuálne nás postihlo menšie personálne oslabenie v kombinácii s nadmerným počtom objednávok, čo zapríčinilo oneskorenou expedíciu objednávok.
Ak teda na objednávku toľko neponáhľate a dáte nám o niekoľko dní navyše, budeme veľmi radi!
Robíme čo môžeme, makáme ako blázni a sme si istí, že už čoskoro sa tohto sklzu zbavíme :)
 
ĎAKUJEME ZA TRPEZLIVOSŤ A DRŽTE NÁM PALCE!
 
Bežne ale fungujeme takto:

 

Všetky objednávky, ktoré ponúkame, sú skladom ( pokiaľ nieje priamo pri produkte uvedené inak) a tovar sa spravidla odosiela max. do 2 dní od prijatia platby na náš účet a to s využitím služieb Zásielkovne alebo kurýra. V našom záujme je čo najskôr odoslať tovar k zákazníkovi, ale pokiaľ by nastalo u Vašej objednávky predĺženie odoslania, vždy to má opodstatnenie a verte, že robíme všetko pre to, aby bol tovar u Vás čo najrýchlejšie.

Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť. Prípadne nás kontaktujte na info@erikafashion.sk a radi Vám poskytneme informácie o Vašej objednávke.

O odoslaní Vašej zásielky budete informovaní emailom.

Spôsoby platby:

Platbu akceptujeme buď prevodom predom na náš účet (platba musí byť v rámci záväznej objednávky pripísaná max. do 3 pracovných dní, v opačnom prípade je objednávka bezpodmienečne zrušená) , kartou online, alebo dobierkou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie